پیشرفته ترین تلویزیون سامسونگ معرفی شد

 

برند سامسونگ " samsung " که در دهه اخبر در رابطه با تلویزیون پرفروش ترین برند بوده است ، جدیدترین تلویزیون خود که به اسم QLED مرسوم است را معرفی کرد .

برند سامسونگ علاوه بر معرفی این تلویزیون های پیشرفته تلویزیون های the frame خود را نیز معرفی کرد .

qled ها جز جدیدترین تلویزیون هایی هستند که بر اساس پنلهای lcd و ترکیبی جدید ازکوانتوم ساخته میشوند که در خانواده های q 7 ، q 8 , q 9 به کار رفته است .

سیستم عامل تلویزیون QLED :

سیستم عامل این نوع تلویزیون ها TIZEN است و مجهز به فناوری HDR10 هستند .

از مزایای این تلویزیون شدت روشنایی آن است که از 1500 تا 2000 نیت میرسد و این هم به علت استفاده از تکنیک جدید کوانتومی یا آلومینیم است .

پیشرفته ترین تلویزیون سامسونگ معرفی شد


فروشگاه بانه | خرید لوازم خانگی از بانه | فروش اینترنتی بانه تلویزیون ,معرفی ,سامسونگ ,بانه ,qled ,برند ,جدیدترین تلویزیون ,سیستم عامل ,برند سامسونگ ,سامسونگ معرفی ,ترین تلویزیون ,تلویزیون سامسونگ معرفی ,تر منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جملات عاشقانه زیبا,جک و طنز جدید download-for-free فروش محصولات لاغری و تناسب اندام و چاقی دانلود رایگان دخترکم عسل بابا+محمدسبحان+محمدمبین عسل صددرصدطبیعی آنلاین شهرستان راور کره موویز طب نت جواب گفت وگو تفکر هشتم درس دیو و کیک زندگی نامه هانده ارچل بلاگ اون منو خواست من اونو کوروش وانتونس آهنگ کبود رنگ لبش دیدیش نزاری سر به سرش تلگرام بدون شکن برای دسکتاپ صفحه ی51 ریاضی هفتم با جواب سر فصل دروس رشته مهندسی برق دانشگاه ازاد تهرانشرق بهار که بارون به چمن میاره متنی برای ضرب المثل عاقل نکند تکیه بر دیوار شکسته خلاصه ي قسمت آخر سريال بيمارستان چونا